Ukraine is a capital of great people!
Please, support Ukrainian suppliers and army
Контакти
Sailica 2.0. Огляд нових функцій системи бронювання яхт. Тепер знайти яхту ще легше. Sailica 2.0. Огляд нових функцій системи бронювання яхт. Тепер знайти яхту ще легше.
Чартер Листопад 16, 2023

Sailica 2.0. Огляд нових функцій системи бронювання яхт. Тепер знайти яхту ще легше.

Sailica не стоїть на місці. Ми постійно аналізуємо поведінку відвідувачів на сайті, спілкуємося з клієнтами, прислухаємося до відгуків, і намагаємося врахувати максимум побажань. Зовсім недавно ми випустили глобальне оновлення Sailica 2.0, до якого увійшли програмні та візуальні доопрацювання.

Новий і зручний пошук вітрильних яхт і катамаранів на Sailica

Найголовніше, що було зроблено, — це повністю перероблений пошук яхт, його структура, можливості та зовнішній вигляд. Тепер з головної сторінки відвідувач може відразу починати пошук яхт і катамаранів за регіоном, країною, чартерною компанією, назвою, виробником або моделлю судна. Також додали підказку за типом локації: країна, регіон, порт або марина з виведенням кількості човнів, що допоможе клієнтам з вибором актуального для них регіону з достатньою пропозицією яхт і катамаранів.

Каталог яхт і катамаранів: все необхідне в одному місці

Під час пошуку відбувалося створення зручного, інформативного і не навантаженого фільтра для каталогу. У ньому ми врахували всі побажання наших клієнтів.

На сторінці каталогу ви одразу бачите список з доступних яхт і розширений фільтр. Також можна відкрити карту, і подивитися, де знаходяться найближчі марини.

Каталог яхт і катамаранів
Сторінка каталогу

Карта марини
Карта для перегляду найближчих марин

У розширеному пошуку з’явилася зручна і важлива опція «Гнучкі дати». Проаналізувавши логіку запитів та інтересів при зверненні до нас безлічі різних яхтсменів, ми зрозуміли, що така опція затребувана і популярна. Вона для тих, хто ще не визначився з точною датою своєї відпустки або в пошуках максимально вигідної пропозиції, і готовий підлаштувати свою відпустку під певну дату. Ви можете розширити пошук, додавши сусідні тижні або більш тривалий діапазон. Усього в кілька кліків можна підібрати яхту для відпочинку в Греції в липні, і не робити 4 окремі пошуки для кожного тижня чартеру. Достатньо лише вибрати «Гнучкі дати», і система відразу покаже всі вигідні пропозиції.

Тут же можна відфільтрувати підібрані яхти за ціною, довжиною, роком побудови, кількістю персон і кают.

Фільтр підбору яхт і катамаранів для оренди
Розширений фільтр підбору яхти

Пошук яхт і катамаранів за ім'ям човна і назвою чартерної компанії

Під час аналізу ми також звернули увагу на цікавий факт: сталість. Яхтсменам властиво повертатися до тієї самої чартерної компанії і на ту саму яхту, якщо в них уже був позитивний досвід. Ми вирішили підвищити комфорт для постійних клієнтів, і зробили можливість пошуку флоту чартерної компанії і навіть конкретного човна за її ім'ям. Багато букінг-сервісів намагаються приховати таку інформацію, але вона дуже сильно допомагає клієнтам під час вибору човна. Ми за відкритість і прозорість, і наша мета — допомогти комфортно вибрати яхту кожному, незалежно від того, забронюють човен у нас або безпосередньо звернуться до чартерної компанії.

Також для більшої інформативності, окрім класичних пунктів (каюти, місткість, рік і розмір), ми додали в картку яхт марину, де розташовано човен, суму депозиту та інформацію про зручності на борту.

Картка яхти при пошуку та бронюванні
Карточка яхти

Галерея яхт: не тільки фото каюти

Перейшовши на сторінку яхти, ви зможете ознайомитися з її повним описом і подивитися фото. Багато чартерних компаній не заморочуються з приводу якості фотографій яхти та її внутрішнього оснащення. До фотогалереї на Sailica ми підійшли з особливою увагою. Був написаний особливий алгоритм, який частково покращує якість фотографій, приводить їхні пропорції та розміри до зручного вигляду для відображення на мобільних пристроях і десктопах. Тепер у фотогалереї яхти відображається фото марини, де розташований човен, а також її план, щоб клієнт, який вперше приїжджає в марину, мав візуальне уявлення про розташування причалів. Наразі є яхти, де ці фото відсутні, у таких випадках ми вручну вносимо їх до картки човна.

Катамаран Bali в оренду
План катамарана Bali з каютами
Фото марини в картці яхти
План марини в картці яхти

Краща ціна на оренду яхт: підказки яхтсменам

Корисним і дуже зручним для клієнта нововведенням є підказка вартості оренди яхти в певний період безпосередньо в самому календарі. Вам немає потреби обирати щоразу нову дату, щоб подивитися, яка буде ціна броні, просто відкриваєте календар і одразу бачите порядок цін на ті тижні, в які ця яхта ще вільна.

Підказка вартості оренди залежно від періоду
Підказка вартості оренди залежно від періоду

Ми звернули увагу на те, що для багатьох клієнтів важливо вибрати яхту не тільки з певною кількістю кают, а й задати під час пошуку число туалетів.

Пошук яхт і катамаранів для подорожі під вітрилом ще ніколи не був настільки легким. Переходьте в каталог і перевірте все самі!

Артур Казимирский
Артур Казимирский

Інші статті

{{ post.info.categoryName }} {{ post.info.date }}

{{ post.info.name }}

{{ post.info.authorName }}
{{ post.info.authorPosition }}
{{ post.info.authorDef }}