Яхтинг — це емоції, адреналін, яскраві відчуття і просто пристрасть, якій хочеться присвятити максимальну кількість часу. Хто хоч раз спробував, той погодиться, а для тих, хто ще не пробував, саме час приєднатися до нас! Sailica вас підтримає.

Регата Sailica #8 Регата Сайліца #7 Регата Сайліца #5 Регата Сайліца #6

Sailica — це повний спектр послуг, що дозволяє орендувати вітрильні та моторні яхти, а також катамарани по всьому світу. Наша база даних включає 9 000 вітрильних і моторні яхти в 130+ маршрутів, 400 марин і яхт-клубів у всіх куточках земної кулі, від лазурного Середземномор'я до екзотичного Тасманового моря.

Все, що вам потрібно зробити з Sailica:

  1. вибрати вподобану яхту;
  2. залишити заявку;
  3. отримати персональну консультацію;
  4. внесіть передоплату і готуйтеся до подорожі.

Sailica доступна трьома мовами: англійською, російською та німецькою. Ми також розробили повноцінний мобільний додаток для iOS для вашої максимальної зручності.

Також пропонуємо вашій увазі яхтовий журнал, де ми збираємо корисні лайфхаки і цікаві статті про світ яхтингу, допомагаємо вибрати яхтовий регіон і розбираємо маршрути, беремо інтерв'ю у яскравих особистостей зі світу яхтингу. Ви хочете поділитися своїм досвідом і стати автором нашого журналу? Будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою booking@sailica.com.

Для українського ринку ми запустили каталог яхтових турів для новачків і туристів, які зможуть вибрати готовий тур серед пропозицій тільки найуспішніших організаторів, які пройшли наш суворий контроль.

Sailica's regatta #1 Sailica's regatta #2 Sailica's regatta #3
Команда Sailica на корпоративній регаті 2018.

Місія Sailica

Ваші запити визначають наші завдання. Ми прагнемо створити спільноту всіх небайдужих до світу яхтингу, де ви зможете не тільки обговорити нагальні питання, а й легко знайти компанію для плавання. І перший крок в цьому напрямку — наші послуги з оренди яхт в «класичному» форматі тижневого чартеру (з суботи по суботу). Другий — вказівка рейтингу та відгуків досвідчених мандрівників про різні напрямки і марини, які можуть виявитися корисними для вас при самостійному виборі. У Sailica багато партнерів, в тому числі відомий TrustPilot, де можна переглянути або залишити відгук про сервіс.

Плани Sailica

Незабаром у нас з'явиться каталог маршрутів, які прагнуть популярних напрямків. Досвідчені шкіпери зможуть додавати нові маршрути. Інші користувачі зможуть це оцінити, поділившись своїми порадами. У наших планах — ноу-хау для яхтового ринку: інструмент, який дозволить окремим компаніям співпрацювати для спільної оренди яхти (так званий «Yacht sharing»).

Засновники Sailica

Сайти

Solar Digital і Stark Shipping є засновниками Sailica.

Перший з них має вражаючий досвід розробки великих ІТ-проектів, виведення їх на світовий ринок та запуску, а другий — багаторічну експертизу в галузі морських перевезень та фрахтування. Ми об'єднали наш різноплановий досвід і спільну пристрасть до улюбленої справи – яхтингу — для того, щоб створити сучасний та інноваційний продукт, якого так не вистачає індустрії.

Ласкаво просимо на борт!