Ukraine is a capital of great people!
Please, support Ukrainian suppliers and army
Контакти

Відпочинок на яхті Норвегія

Кращі місця і маршрути для плавання в регіоні. Все про вітрильний відпочинок на яхті в Норвегії.

Подорож на яхті по Норвегії

Норвегія по праву вважається серцем Скандинавії. Ця країна славиться прекрасною природою і найвищим рівнем життя, що, звичайно, позначається на вартості відпочинку в ній. Тим не менш, туристи люблять відвідувати Норвегію, адже ця країна того варта. Вам обов'язково варто подивитися на норвезькі фіорди та незайману природу середньої смуги, а також познайомитися з місцевими звичаями та колоритом.

Вітрильний сезон
Червень — серпень
Туристичний сезон
Травень — жовтень
Марини для яхт у цьому районі
12
Яхти в цьому місці
17

Основні факти про регіон

Столиця:
Осло
Телефонний код:
+47
Мова:
Норвезька
Часовий пояс:
UTC+1
Валюта:
Норвезька крона (NOK)
Населення:
5,367,580

Вітрильна подорож до Норвегії

Батьківщина вікінгів приваблює туристів автентикою і суворою, але водночас чарівною природою Скандинавії. Сезон тут короткий, але він може стати цікавим і незабутнім для яхтсменів.

 

Баренцове море омиває країну з півночі, Північне море — із заходу, протока Скагеррак відокремлює Норвегію від Данії на півдні. Всі води придатні для яхтингу протягом сезону. Східне і південне узбережжя більш популярні серед шкіперів. Також до юрисдикції Норвегії належить архіпелаг Шпіцберген і понад 50 тисяч островів. Це дає можливість отримати незабутній досвід плавання під вітрилами.

 

Пік сезону в Норвегії припадає на літні місяці, вересень і жовтень трохи менш популярні. Зима ідеально підходить для катання на лижах, для вітрильного спорту вона занадто холодна.

 

На узбережжі Норвегії не так багато комерційних якірних стоянок і марин. Натомість порізані скелясті береги рясніють природними бухтами, в яких зручно швартуватися. Для вітрильних яхт довжиною понад 13 м краще заздалегідь прокласти маршрут, оскільки небагато місцевих портів можуть приймати такі судна.

 

Яхтовий сервіс і оренда яхт в Норвегії доступні в північних містах Харстад, Бодо і Тромсе. На півдні відкрита оренда яхт в Ставангері, Бергені та Осло.

Маршрути та події в Норвегії

Країна вікінгів та міфічних тролів приваблює не лише природою та фіордами, а й суворими льодовиками, неймовірними водоспадами та горами, а також міжнародними музичними фестивалями.

 

1 червня, мінус 30. Триває Літній фестиваль, тож Осло перетворюється на величезну сцену для концертів. Джаз, рок, диско, електронна музика звучить з міні-сцен прямо на вулицях.

 

4 серпня, мінус 6. У південному містечку Рісор проходить фестиваль-виставка дерев'яних кораблів, де любителі вітрильного спорту можуть побачити старовинні човни ручної роботи, які використовувалися норвезькими мореплавцями як судна для риболовлі.

 

Норвегія - Оренда яхт Sailica
Норвегія - Оренда яхт Sailica
Норвегія - Оренда яхт Sailica

Маршрути Норвегії

Західним узбережжям зручно подорожувати невеликими островами, що тягнуться ланцюжком на північ.

Місто Берген приваблює не тільки зручною мариною для яхт, а й фольклорним ринком, де можна знайти свіжі цільнозернові продукти, унікальні сувеніри ручної роботи, а також широкий асортимент креветок, омарів, в'яленої та копченої риби.

Архіпелаг Шпіцберген зачаровує красою природи. Лофотенські острови зачаровують фіордами та легендарним виром Маельстрём.

Доступні яхти в регіоні

Найближчі аеропорти

Oslo Airport OSL
Bergen Airport BGO
Stavanger Airport SVG

Норвегію можна розділити на 3 кліматичні зони: морську (західна частина країни), континентальну (Центр), субарктичну (Крайня Північ). Розпал туристичного сезону припадає на літо, яке в країні сонячне, але прохолодне.

>
Температура води у вітрильний сезон +9...+17 °
Температура повітря у вітрильний сезон +18...+22 °
Швидкість вітру у вітрильний сезон 10 — 20 вузлів

Припливи і прогноз погоди в Норвегії

Після прибуття в марину ви можете отримати інформацію про прогноз погоди Норвегія пасати на день вперед.

Назва Норвегії перекладається «шлях на північ». Середня температура липня і серпня — 12°C, іноді 20-30°C. Погода і температура швидко змінюються. Влітку навіть на півночі Норвегії може бути тепло і сонячно, а на півдні — прохолодно і дощитиме. Температура води в Норвегії в цей час в середньому становить 18 градусів

Цікаве місце для моряків — Лофотенські острови на півночі Норвегії за Полярним колом. Завдяки Гольфстріму на архіпелазі дуже м'яка зимова температура завдяки Гольфстріму. У Свольваері та Лекнесі сонце ніколи не заходить з середини травня до середини липня і не з'являється з початку грудня до початку січня. Найкращий час для подорожі до Норвегії — червень. Тут починаються білі ночі.

Інформацію про припливи і відпливи можна отримати в марині або за допомогою тематичних сайтів. Для таблиць на сайтах використовують два основні методи: гармонійний і негармонійний. Але використовувати таку інформацію для навігації не можна. Дані про припливи і відливи краще дізнаватися по місцевому радіо. Плануйте свою подорож Норвегією заздалегідь.

>

Відгуки про Sailica

Rinke Tiegel
5
Full recommendation. Great service & support. We chartered a Beneteau 45 in Athens for our trip around Peloponnes. Great service and perfect customer support from beginning to the end. Due to corona we had to postpone our trip - Sailica managed all the communication with the charter agency and negotiated a great new deal for us. This was already the 2nd time we charted with Sailica and it won't be the last time. Full recommendation
Kyle Redstone
5
I took Dufour Grand Large 560 at Croatia using online yacht rental service sailica.com It's easy to use their mobile app with fair prices and enough quantity of boats which suits to my parameters. Their managers assisted me through whole communication with charter company. It was pleasant to receive a small gift – free of charge transfer from airport to marina. We didn't request it and appreciate their overexpected level of service.
Julian Lehmann
5
Amazing 1 week in Turkey! I sailed with Sailica on a tour in the gulf of Fethiye in Turkey. Overall it was a great experience and a great crew, even if I did not know them before. The area is amazingly beautiful and if you go in April you can avoid the crowds. The skipper was very proficient and knew what he was doing. Highly recommended!
Mykyta Semenoff
5
Great company! The guys answered all our questions which were very important since it was our first sailing experience. Moreover, they advised us not only on a charter but also on the tour itself. This was not the responsibility of the company, but we needed help and the company managers helped us for free. I highly recommend the team. The guys are really reliable, proactive and customer-oriented.
Vadim Rogovskiy
5
Excellent trip to Croatia! The trip was organized on an excellent level since the very beginning - from the yacht search to the trip itself. The team was fast and responsive. Highly recommended to everyone who wants to hang out with family on a beautiful yacht or catamaran!