Ukraine is a capital of great people!
Please, support Ukrainian suppliers and army
Контакти

Відпочинок на яхті поблизу міста Фетхіє

Найкращі місця і маршрути для походу під вітрилами поблизу міста Фетхіє. Детальна інформація про сезон вітрильного спорту, пасати і все, що потрібно для ідеального відпочинку під вітрилами.

Марини в Фетхіє

У цьому містечку немає звичного для деяких туристів розкішного «все включено», але ж сюди їдуть не за цим. Головна візуальна відмінність Фетхіє від курортів Анталії та інших — багата флора, яка чудово гармонує з пастельно-бірюзовим кольором моря, і навіть повітря тут просякнуте хвоєю, спокоєм і затишком. Тож не дивно, що цей курорт користується великою популярністю серед європейців, особливо серед британців. Але це зовсім не означає, що ціни там британські.

Вітрильний сезон
Літо
Туристичний сезон
Літо
Марини для яхт у цьому районі
8
Яхти в цьому місці
194

Основні факти про регіон

Телефонний код:
+90 252
Мова:
Турецька
Часовий пояс:
UTC+3
Валюта:
Турецька ліра (TRY)
Населення:
157,745

Яхтова пригода на Фетхіє

Тим, хто бажає сповна відчути красу регіону за допомогою невеликої морської подорожі, варто орендувати яхту. Відпочинок на яхті у Фетхіє стане для вас незабутнім. Тим більше, що з маринами у Фетхіє немає проблем. Основною мариною, що пропонує оренду яхт, є «Esa Marina Fethiye». Вона знаходиться в північно-східній частині міської бухти. Її стоянка обладнана для прийому будь-якої яхти, як моторної, так і вітрильної, довжиною до 60 метрів. Марина працює цілодобово і цілорічно.

 

У Фетхіє є що відкрити для себе, і це стосується як історичних місць, так і мальовничої природи. Саме тому вітрильний відпочинок у Фетхіє підходить для всієї родини.

 

Найближчий до міста аеропорт знаходиться в Даламані (близько 45 км). Цей міжнародний аеропорт приймає рейси з усього світу, тому проблем з пошуком прямого перельоту не виникне. Після прильоту у туристів є два способи дістатися до Фетхіє — на автобусах або на таксі. Логічно, що перший варіант повільніший, але значно дешевший (близько 5 євро, а таксі — 60 євро). Автобусні перевезення здійснює відома в Туреччині компанія Havaş. Таксі ви можете знайти прямо біля аеропорту. Якщо ви обираєте цей варіант, не забувайте торгуватися. Місцеві таксисти завжди намагаються «набити» ціну для приїжджих. Втім, це має місце не тільки в Туреччині.

 

Фетхіє — курорт, розташований у південно-західній частині Туреччини. Це затишне містечко, оточене пишними лісами, знаходиться в гірській місцевості країни. Природа цього регіону дуже мальовнича в будь-яку пору року. Саме тому вітрильний спорт у Фетхіє принесе вам величезне задоволення.

> </div.
Фетхіє - Оренда яхт Sailica
Фетхіє - Оренда яхт Sailica
Фетхіє - Оренда яхт Sailica
Фетхіє - Оренда яхт Sailica

Яхтові маршрути у Фетхіє

Лат розпочав маршрут по Фетхіє з Sailica!

 

Фетхіє — курорт, розташований у південно-західній частині Туреччини — затишне містечко, розташоване в гірському регіоні країни, в оточенні пишних лісів. Природа цього регіону дуже мальовнича в будь-який час року. Яхтинг у Фетхіє — чудова ідея!

 

На своїх вітрильних маршрутах у Фетхіє відвідайте такі місця:

  • Ece Marina — пристань для яхт у Фетхіє.

  • Boynuz Bükü — добре захищена бухта, звідки можна прогулятися до сусіднього водоспаду і повечеряти ввечері в чудовому саду ресторану.

  • Karacaören — приємна якірна стоянка, захищена скелями і рифом на півдні. Сходимо на берег, щоб повечеряти в ресторані, де багато страв готують в дров'яній печі.

  • Капі-Крік — це красива, добре захищена бухта, але спочатку потрібно відвідати руїни на острові Гемілер або заглянути на знаменитий пляж Олу Деніз.

  • Гечек — невелике містечко з кількома пристанями для яхт. Бухта Twenty-Two Fathom Cove — улюблене місце дельфінів.

  • «Маршрут 12 островів», де можна побачити острів з незвичайною червонуватою галькою, старий маяк, старовинні фортеці Найтлі, зайнятися дайвінгом на острові Делікташ.

Аеропорти в Фетхіє

Dalaman Airport DLM

Яхтовий сезон і погода в Фетхіє

Клімат в Туреччині дуже гостинний. Фетхіє не є винятком. Найкращий час для подорожі до Фетхіє — з березня по листопад. Пік сезону припадає на кінець весни-літо і початок осені (вартість житла найвища). Щось цікаве у Фетхіє можна подивитися і в інші місяці. Загалом у місті близько 280 сонячних днів протягом року. Температура води у Фетхіє становить 20-25°C.

Високий сезон припадає на липень і серпень. Якщо у ваші плани входить спокійний відпочинок і широкий вибір яхт — можете планувати поїздку на інші теплі місяці. Сезон майже не прив'язаний до погоди, а сильних вітрів і штормів практично не буває.

Пасати Фетхіє дмуть з півночі і північного заходу з середньою силою 2-4 вузли в літній сезон — вітрильний відпочинок у Фетхіє ідеально підходить для тих, хто хоче розслабитися і насолодитися місцевими краєвидами. Висота хвиль іноді піднімається вище метра, до абсолютного максимуму в 1,5 метра.

Температура води у вітрильний сезон +22...+25 °
Температура повітря у вітрильний сезон +25...+33 °
Швидкість вітру у вітрильний сезон 3 — 7 вузлів

Прогноз погоди для яхтингу в Фетхіє

Перед тим, як починати вивчати путівник по Фетхіє, перевірте прогноз погоди. Скористайтеся наступними сервісами:

  • MGM — Державна метеорологічна служба Туреччини

  • Windfinder — сервіс для відстеження вітру, перегляду води та температури повітря.

  • Сlimatestotravel — сервіс з детальною інформацією про середні температури повітря, води, опади.

  • Аccuweather — сайт з точними синоптичними даними.

Відгуки про Sailica

Rinke Tiegel
5
Full recommendation. Great service & support. We chartered a Beneteau 45 in Athens for our trip around Peloponnes. Great service and perfect customer support from beginning to the end. Due to corona we had to postpone our trip - Sailica managed all the communication with the charter agency and negotiated a great new deal for us. This was already the 2nd time we charted with Sailica and it won't be the last time. Full recommendation
Kyle Redstone
5
I took Dufour Grand Large 560 at Croatia using online yacht rental service sailica.com It's easy to use their mobile app with fair prices and enough quantity of boats which suits to my parameters. Their managers assisted me through whole communication with charter company. It was pleasant to receive a small gift – free of charge transfer from airport to marina. We didn't request it and appreciate their overexpected level of service.
Julian Lehmann
5
Amazing 1 week in Turkey! I sailed with Sailica on a tour in the gulf of Fethiye in Turkey. Overall it was a great experience and a great crew, even if I did not know them before. The area is amazingly beautiful and if you go in April you can avoid the crowds. The skipper was very proficient and knew what he was doing. Highly recommended!
Mykyta Semenoff
5
Great company! The guys answered all our questions which were very important since it was our first sailing experience. Moreover, they advised us not only on a charter but also on the tour itself. This was not the responsibility of the company, but we needed help and the company managers helped us for free. I highly recommend the team. The guys are really reliable, proactive and customer-oriented.
Vadim Rogovskiy
5
Excellent trip to Croatia! The trip was organized on an excellent level since the very beginning - from the yacht search to the trip itself. The team was fast and responsive. Highly recommended to everyone who wants to hang out with family on a beautiful yacht or catamaran!